Wydarzenia

kukdm17

Pracownicy

Aby uzyskać połączenie z wybranym numerem wewnętrznym, należy najpierw wybrać numer centrali telefonicznej
12 632 33 55, a następnie tonowo numer wewnętrzny.

Imię i Nazwisko Tel. wewnętrzny Tel. bezpośredni
Dyrektor Naczelny
Kazimierz Wiatr 203 +48126333426
Zastępca Dyrektora
Karol Krawentek 111 +48126333426
Agnieszka Szymańska 202 +48126333426
Maciej Twardy 704 +48126333426
Angelika Zaleska - Walterbach 206 +48126338053
Dział Sieci Komputerowych (ACK-DSK)
Krzysztof Gaweł (kierownik) 117 +48126341025
Wiesława Bazgier 116 -
Marek Chorąży 110 --
Ireneusz Michał Hyra 109 +48126323708
Adam Krzyżek 118 +48126325216
Paweł Kurzyniec 113 -
Marcin Luboń 107 -
Elżbieta Magiera 116 -
Bartłomiej Matyszkowicz 107 -
Wacław Milecki 113 -
Jarosław Moskała 119 -
Józef Paruch 119 -
Jerzy Pawlus 118 +48126323610
Krzysztof Nil Ryba 107 -
Witold Witkowski 109 +48126323708
Sekcja Komputerów Dużej Mocy (ACK-SKDM)
Patryk Lasoń (kierownik) 603 -
Jacek Budzowski 604 -
Maciej Pawlik 604 -
Sekcja Oprogramowania HPC (ACK-SOHPC)
Łukasz Flis (kierownik) 603 -
Maciej Czuchry 605 -
Klemens Noga 605 -
Bartosz Sułkowski 605 -
Sekcja Pamięci Masowych (ACK-SPM)
Marek Magryś (kierownik) 603 -
Jerzy Kołtun 707 -
Adrian Marszalik 703 -
Marek Pogoda 703 -
Grzegorz Sułkowski 707 -
Zespół Wsparcia (ACK-SW)
Andrzej Oziębło (kierownik) 316 -
Stefan Świąć 316 -
Dział Użytkowników Komputerów Dużej Mocy (ACK-DUKDM)
Mariusz Sterzel (kierownik) 314 -
Lucyna Bodek 321 -
Jacek Chudzik 304 -
Maciej Czuchry 605 -
Anna Golik 304 -
Łukasz Kitowski 317 -
Magdalena Kruszelnicka 312 -
Lucyna Kunert Witkowska 321 -
Marek Kwaśniewski 321 -
Klemens Noga 605 -
Robert Pająk 312 -
Mieczysław Pilipczuk 321 -
Piotr Wyrostek 317 -
Andrzej Zemła 304 -
Dział Techniczny (ACK-DT)
Karol Krawentek (kierownik) 111 +48126333426
Tomasz Buła 407 -
Artur Dorynek 407 -
Grzegorz Kochniarczyk 407 -
Mariusz Kula 407 -
Jerzy Maruszewski 407 -
Damian Trela 407 -
Sebastian Ziętara 407 -
Rafał Ziętko 407 -
Sekcja Nadzoru Infrastruktury Pychowice (ACK-SNIP)
Jan Kowalczyk (kierownik) 633 -
Sekcja Techniczna (ACK-ST)
Lesław Krzyworzeka (kierownik) 411 -
Dział Administracyjny (ACK-DA)
Agnieszka Szymańska (kierownik) 202 -
Dorota Chachlowska 203 -
Renata Dorynek 203 +48126333426
Monika Gólska 221 -
Krzysztof Heilman 634 -
Joanna Kurek 218 -
Barbara Kurowska 209 -
Małgorzata Machnik 634 -
Lucyna Mądry 409 -
Zofia Pyzioł 409 -
Marta Serwin 219 -
Krystyna Wójcik 409 -
Dział Ekonomiczno Finansowy (ACK-DEF)
Angelika Zaleska - Walterbach (kierownik) 206 -
Marcin Bugaj 212 -
Anna Janda 216 -
Małgorzata Kurlit - Dukalska 217 -
Joanna Pitala 217 -
Elżbieta Sibiga 213 -
Szymon Tatar 216 -
Iwona Zielińska 213 -
Dział Obsługi Projektów (ACK-DOBP)
Aleksandra Pałuk (kierownik) 208 -
Izabela Seweryn 214 -
Katarzyna Zwolska 208 -
Sekcja Operatorów (ACK-SO)
Wanda Kozioł (kierownik) 416 +48126323355
Wiesława Bąk 416 +48126323355
Janina Kawa 416 +48126323355
Ewa Sitko 416 +48126323355
Maria Soboń 416 +48126323355
Zespół Współpracy Europejskiej (ACK-ZWE)
Jacek Kitowski (kierownik) 220 +48126333426
Andrzej Bacz 313 -
Tomasz Balawajder 305 -
Tomasz Bartyński 705 -
Marian Bubak 318 +48126333426
Roksana Dobrzańska 311 -
Łukasz Dutka 220 +48126333426
Tomasz Grabarczyk 307 -
Tomasz Gubała 706 -
Daniel Harężlak 705 -
Marek Kasztelnik 705 -
Joanna Kocot 307 -
Aleksander Kusznir 318 -
Krzysztof Marszałek 309 -
Krystyna Milian 313 -
Jan Meizner 706 -
Piotr Nowakowski 706 -
Agnieszka Pułapa 311 -
Jakub Sawicki 309 -
Hubert Siejkowski 307 -
Tomasz Szepieniec 310 -
Michał Szostak 308 -
Marta Świątkowska 309 +48126333426
Michał Turała 220 +48126333426
Bartosz Walkowicz 307 -
Piotr Wójcik 307 -
Bartosz Wilk 308 -
Jarosław Zbozień 309 -
Wojciech Ziajka 309 -
Zespół Akceleracji Obliczeń (ACK-ZAO)
Paweł Russek (kierownik) 320 +48126333426
Agnieszka Dąbrowska - Boruch 320 +48126333426
Andrzej Dorobisz 320 +48126333426
Rafał Frączek 320 +48126333426
Ernest Jamro 319 -
Michał Karwatowski 319 -
Sebastian Koryciak 319 -
Marcin Pietroń 319 -
Maciej Wielgosz 319 -


Stan na dzień 23 stycznia 2017